Regeneration

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut752.69 MB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciMatthew Chartier
Rejenerasyon, Titanfall pilotunuzun jenerasyondan nesile ilerlemesini izlemenize yardımcı olan Windows ve Windows Phone için bir uygulamadır.

Sıra dışı bir oyuna hazır mısınız?
Regeneration, Titanfall pilotunuzun jenerasyondan nesile ilerlemesini izlemenize yardımcı olan Windows ve Windows Phone için bir uygulamadır. Bir sonraki rejiminize ne kadar yakın olduğunuzu veya pilotunuzun potansiyelini maksimuma çıkardığınızı öğrenin. Regeneration, ne kadar deneyim kazandığınızı ve ne kadar kazandığınızı hesaplayarak, her nesil için değişen deneyim değiştiricisine göre ayarlayarak gelecek nesillere ve kariyer maksimize doğru ilerlemenizi hesaplar. Regeneration ayrıca her nesil için zorlukların kullanışlı bir listesini ve oyundaki her ekipman parçası hakkında bilgi sağlar.
Çok seveceğiniz bu oyun ücretsiz olarak sunuluyor sizlere. Yeni maceralara kapı açan bu eşsiz oyunda yeni şeyler keşfedeceksiniz. Bu oyun Titanfall pilotunuzun jenerasyondan nesile ilerlemesini izlemenize yardımcı olacak bir oyundur.
İlginç bir oyun olduğu en başta biz size söyleyelim. Sadece 752 MB yer kaplayan bu oyunu indirmekte çok kolay. Ekstra hiçbir ücret ödemeden bu oyuna sahip olabilirsiniz. Regeneration, ne kadar deneyim kazandığınızı ve ne kadar kazandığınızı hesaplar. Ve her nesil için değişen deneyim değiştiricisine göre ayarlayarak gelecek nesillere ve kariyer maksimize doğru ilerlemenizi hesaplar. Regeneration ayrıca her nesil için zorlukların kullanışlı bir listesini hakkında b
lgi sağlarlen ayriyeten ve oyundaki her ekipman parçası hakkında da bilgi sağlar.
bu poyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz. Hemen indir ve oynamaya başla. Hiçte zor değil. Zamanla oyuna alışacak ve bir süre sonra bağımlısı olacaksın.

Regeneration indir